Перейти до публікації

підкажіть нормальних майстрів


булька

Рекомендовані повідомлення

4*4 за авторинком, на 2 машинах регулював залишився задоволений

Дякую! Не знаєш чи в суботу працюють?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

може вже запізно, працюють, крайній бокс

Дякую! Був в суботу. Відрегулювали класно, швидко, світить суперово... 70 грн!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Регулював напрямок пучка фар на ТернопільАвто. Вартість роботи 40 грн. Результат позитивний.

 

Є ще питання по темі: Підкажіть майстра по розвалу-сходженню, який може відрегулювати розвал задніх коліс. По книжці не регулюється, але профільні теми пишуть, що можна відрегулювати підкладанням шайб. "Мій" регуліровщик цього не робить.

 

Ще можу порекомендувати електрика Сергій (О67-35О-1О-4О), працює на гаражах (вулиця Степана Будного, відразу після повороту на с. Петриків)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

розвал-сходження робив завжди на Гаївських гаражах, там є перший гараж і трохи дальше метрів 200 від дороги, подвійний. Вроді 80грн, але чи вирішать твою проблему то не знаю

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Регулював напрямок пучка фар на ТернопільАвто. Вартість роботи 40 грн. Результат позитивний.

 

Є ще питання по темі: Підкажіть майстра по розвалу-сходженню, який може відрегулювати розвал задніх коліс. По книжці не регулюється, але профільні теми пишуть, що можна відрегулювати підкладанням шайб. "Мій" регуліровщик цього не робить.

 

Ще можу порекомендувати електрика Сергій (О67-35О-1О-4О), працює на гаражах (вулиця Степана Будного, відразу після повороту на с. Петриків)

В мене була така фігня, на задньму лівому нахил в 3градуси а на правому в 2 (їло резину з внутрішньої сторони). Рішили проблему на Протасевича. при виїзді з Л.Українки.Ціну не пам"ятаю але пацан робить нормально.

Змінено користувачем yurik85
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вирішили проблему на вул. Протасевича, при виїзді з вул. Л.Українки. Ціну не пам'ятаю, але пацан робить нормально.

 

Дякую, це я так розумію відразу за АЗС Укрнафта?

 

розвал-сходження робив завжди на Гаївських гаражах, там є перший гараж...

 

Майстра звати Володя, я до нього телефонував - сказав, що таке не робить...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую, це я так розумію відразу за АЗС Укрнафта?

 

 

Майстра звати Володя, я до нього телефонував - сказав, що таке не робить...

Точно!!! :D

Змінено користувачем yurik85
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Одна з точок де виправляють розвал задніх коліс - згадане вище СТО по вул. Протасевича, 5. Майстра звати Ігор (О96-3ОО-22-71). Вартість роботи озвучена в 150 грн, по часу хвилин 40. Ще там не робив, але мабуть таки поїду туди. Написав, бо може кому згодиться. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Хлопці привіт! Почали дуже гриміти супорта, може знаєте де, до кого, можна підї"хати шоб глянули, по можливості замінили ... ну коротше поможіть хто чим може і ...хоче! :svist:  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Раджу купити супорта від ОВА, і назавжди забудеш про стуки. Якщо хочеш можу помогти знайти і привести в суперовий стан і вигляд.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Axeif агов! Ти де пропав, заінтригував і ні слуху ні духу!!! :po pope:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я тут,відписав тобі в ПП,проблем з колодками нема ніяких,собі ставив Ferrodo довольний повністю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 роки потому...

Всім привіт

Можливо поїду з товаришем в Тернопіль дивитись матіз, хотілось би заїхати до хороших майстрів глянути мотор та ходову.

Ну і одразу питання, на що звернути увагу в матіз? Болячки авто?

2006р. 0.8л, 110тис пробігу

Буду дуже вдячний

Змінено користувачем ingwine
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...

Хто де обслуговує свої Ланоси в Тернополі? Маю машину, не маю нормальних чесних майстрів, які б розуміли що роблять і не витягували гроші через власну некомпетентність.

Наразі проблему наступного характеру: стук в районі задніх амортизаторів.

Змінено користувачем Модя
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Де в Тернопілі поміняти форсунки? Самі форсунки в мене є

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, треба тільки мастера. 

Змінено користувачем Valentt
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 роки потому...

Хто підкаже незнаю після чого перечитала світити приборка на део сенс і пічка не світе все інше робе предохранитель ef13 міняв і знову горить як ставлю дротик з під приборки дим що робити ??

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.