Перейти до публікації

Бортовий журнал Kurare


Kurare

Рекомендовані повідомлення

Вирішив і я завести бортовичок :) Більше, мабуть, для себе. Вже є багато інфи по машині, починаю забувати. :D

Отож почну передісторію. Бажання прикупити щось новеньке виникло вже на початку 2007р. Ходив по салонах, приглядав машинки. На Ланос і Сенс заглядався... Не міг вирішити, що оптимальніше... Сенс - є сенс чи ні... До Сенсовської КПП привик ще на Славуті 1,3і (КПП і моторчик той же, що і в Сенсі). Вже реально налаштувався придбати Сенс, враховуючи фінансові можливості, підштовхула до цього рішення нова акція по продажу Сенсів в кредит через Простофінанс по ніби-то вигідних умовах.

І от 6 серпня підїхав в салон УкрАвто. І о чудо: там якраз пригнали нову партійку нових Ланосів 1,4. На питання, чи умови ПростоФінансу поширюються на Ланоси (на мій подив) манагерша відповіла ствердно.

Взяли коробку з ключиками, пішли на стоянку з щойнопригнаними автівками... Сама перша до входу стоїть красуня - голубий металік :D

Колір мені відразу сподобався,- колись була ВАЗ 2108 такого самого кольору, на той час (початок 90-тих р.) - машинка-мрія, крута тачка для реальних пацанів :lol::lol::lol:

Отож, підходимо до цієї красуні, і виявляється, що це і є 1,4. Ну, думаю, співпадіння - колір і модель якраз ті, що і хотів.

Бере манагерша коробочку з ключиками (а там їх багато було,- більше 10-и пар), витягає перший, попробувати чи відкриє.... І о чудо...

Підійшов відразу :shock:

Ну, думаю, це вже не співпадіння,а доля :Ptn_3a1c8cfa77898a7f5e5f596eab4105b9.jpg

Завів, стартер приємно пошуршав як в іномарці (сподобалося!), проїхав кружок по майданчику. Супер! Враження переповнюють мене.

Прошу відразу відкласти її для мене до завтра.

А далі:

Довідки з роботи, паспорта, копіїї, перший внесок, і т.д.

На наступний день з усім необхідним зранку в салоні. Що приємно здивувало: манагер ходить з документами по МРЕВ а я за ним, і тільки роставляю автографи. А налаштувався на менінгіти з чергами по постановці на облік, геморої типу принеси ту бамажку, піди туда на огляд, стій тут в черзі... Це все обминули! Приємно! Сервіс, цивілізація!

Прикрим виявився тільки той факт, що забрати машинку можна було тільки завтра, 08,08,07. Не вистачило якогось підпису... А я в слон приїхав вже на таксі... повертаюся також на таксі.

Момент істини: на наступний день виїзджаю вже на своїй новій машинці, страхівка, талон ТО, стікер ЦВ в наявності.

Вирішую заправитися, оскільки в баці пару літрів, і от перший трабл: не відкривається лючок бензобака :shock: Ну, думаю, приїхали.

Повертаюся на СТО, за 5 хвилин тросик поправили, все працює.

Далі буде...

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Упс, забув...

А фінанси такі: ціна машинки - 42 000 + 600 (колір), що тепер радує :D

Перший внесок 10 000, отже оплата по кредиту 733,35 щомісяця.

Страхівка - трохи більше 2 000 грн., і інші платежі на загальну суму близько 5 000 грн, влючаючи страхівку.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вже через тиждень був на шиномонтажі, не проїхавши і двох сотень км., примірявся до нового взуття!

Дуже сподобалися на виставці ось ці:

16f2efb995447bfe28c8391a165b6eae.jpg

Але не сподобалися на машині.

В результакі кількох підборів знайшов ті, що найбільше сподобалися:

864002f35630bfac73d4d1a0a77156ad.jpg

Машина виглядає значно краще! Вона вища, стійкіша. Вважаю, що саме це розмір має бути стандартним, а не ущербний 13-й!

Стокові диски залишив на зимову гуму. Стокову гуму продав і почав думати про подальший апгрейд...

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Перезувся з стокової 13-ї ДЕБІци на R14-ку, Barum Bravuris 185/65/14.

А задні тормозні барабани та передні супорта я пофарбував спец. фарбою

250ae6af60af16e50c95fb9961f22209.jpg

465d1b61c371310b0912257ed8fbd06d.jpg

Фарбувати не планував. В процесі шиномонтажу раптово зник струм в електромережі. Спочатку покурив...., потім послухав музику....., потім сходив на каву...., .... електрики нема....

Зі скуки пішов на порядрозташований автобазар. Побачив яксраві аерозольні фарби і рішення виникнуло спонтанно.

Часу вистачило на 3-х шарове пофарбування супортів з 15-и хв. просушкою.... і з"явився струм!

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. Дуже вже хотілося ЕСП, тай ще й підключених до сигналки. Придбав рідні, передні. Знайшов блок кнопок під ручнік. За це все віддав близько 500 грв., ніби недорого (по знайомству).

Проблемно було знайти штекер-маму на кнопки ЕПС. На шроті у знайомого взяв подібну Сенсовську колодку, відколов одну пару контактів і вийшла (зайшла :) ) як рідна! В дирку карти дверки вставив колесико ручки мех. склопідіймача, навіть не прийшлося додатково фіксувати. І колір той самий, на відміну від стандартної чорної заглушки.

da3206dbb4dd557acfd304ad9aeeec34.jpg

Кнопочки ЕСП_______

9b5a880fc54be66d0e2c5d977247ea5a.jpg

Заглушка в карту дверки

2. Задумав мати також автономний ЦЗ, щоб при потребі машину можна було закрити без постановки на охорону. Майстри-спісіалісти крутили пальцем біля скроні, але зробили на моє прохання (Любой каприз за ваши деньги!).

Я вже не один раз переконався у доцільності такої штуки!

Ціна питання - 250 грн.

3. Встановив сигналізацію! Вибрав якісну, не надто дорогу, двохсторонню сигналізацію. З метою особистої безпеки нАзву не назвУ :)

Замовив її в інтернет-магазині, економія - 300 (!) грв. у порівнянні з цінами Смарту!!!

Установка на Смарті, є така типу крута контора. Вибір впав на Смарт тому що ще до недавна ця контора була офіційним партнером ІваноФранківськАвто по установках сигналізацій. Зі збереженням гарантії і т.д.... Тай не хотілося довіряти машину електрикам-універсалам з УкрАвто. Щось не внушили довіри. Та й вибору сигналок немає - Шеріф або Шеріф :)

Може є там (на Смарті) супер-пупер спеціалісти, але в моїй машині колупався пацанчик-петеушник. Мало того, що накинув до вартості робіт ще 75 грв, типу за складність монтажу при наявності ЕСП та ЦЗ, встановлених на стороні, так ще й не поставив кінцевик у багажник.

На наступний день я приїхав уточнити за багажник, - а у відповідь

- А нашо? (навіщо)

Я - :shock: , не витримав, нецензурно пояснив необхідність девайсу, аргументувавщи імовірністю неприродних статевих зносин між мною і конторою!

Подіяло! Більше пояснювати не треба було!

Вже за пів-години все було зроблено. Я в шоці! Велік і могуч МАТ! Доступно,зрозуміло і не потрібно повторювати двічі! :lol:

Ще в більшому шоці я був за декілька днів! Я помітив що при відкриванні багажника в салоні загорається освітлення! :evil: :evil: :evil:

Цей пацан закоротив лампочку багажника до кіцевика задньої лівої дверки!!!! А якого "Х" я купляв 4-х зонову сигналку з роздільним оповіщенням про спрацювання!?

А переробляти нормально (третій візит) - відмовився. Ну і хто він після цього???

Прийшлося поспілкуватися з директором! Він зрозумів, вибачився за свого працівника та порекомендував звернутися до ... того ж самого установщика. Після телефонного дзвінка шефа ситуація була виправлена мовчки в найкоротші терміни.

А неприємний осад залишився...

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тут, мимоволі, згадується старенький анекдот: "…А тепер, шановні пасажири, пристебніть ремені і ми попробуємо злетіти із цим всім мотлохом…".

Тут викладу фоти корисного додаткового девайсу в салоні...

c65ac8771d43d264192942289ec456c1.jpg

Вішачок на піджачок.

Враховуючи мій ріст, позаду мене місця на дорослого пасажира не було, а з вішачком тим більше! :)

e5e6bab39c2c1ae39703f3d5fb177578.jpg

Кріплення вішака прийшлося замінити, стандартні поломалися через пару днів експлуатації.

ef57882785d410c5d4c398b852d12c9f.jpg

Коврик в нішу під мафоном. Тепер звідти нічого не вилітає на розгоні і не тарабанить на ямах! :)

00aa3e2e8f8ae3e459013ed722a6faa9.jpg

Мішечок на телефон, ручку, Ліхтарик-ручку.

6c61409099b35450b9d1330d770f5d65.jpg

Світлодіодна лампа з магнітом і з пояском для закріплення на голові.

Може видати мигаючий сигнал.

78b63c412015ea20aef91c4831b13bd9.jpg

Слім-контейнер для компактів на козирьок. Завдяки йому звільнилося пів бардачка! :)

f005dfec83d547d7fd4c58d5bbff9d33.jpg

Універсальна зарядка. Від прикурювача через ЮеСБі-кабель на Нокіа-штекер з перехідниками на Соні-Ер., Сіменс, Мотор...

Ще один корисний девайсик - шторка на заднє шкло:

f23fd8bb874276ba9b06fe8fb88bd43f.jpg48120a5720fabf9f57bca376ff7a4e31.jpg

Ціна - близько 20 грв., встановлюється на присоски. По висоті стає ідеально. По ширині, мабуть, розрахована на хетч. Корисна штука.

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Второй ЦЗ - действительно очень и очень зря. :shock:

Достаточно иметь один ЦЗ подключенный не напрямую к сигналке, а через свой контроллер. И Вы сможете закрывать двери без постановки машины на охрану. Вот так все просто.

Собственно в вашем случае - первый ЦЗ теперь лишний. А второй стоит так, как должен был быть установлен первый, но не подключен к сигналке.

Фото моего комплекта ЦЗ - весь фокус с автономным закрытием дверей в черной коробке по центру фото.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Собственно в вашем случае - первый ЦЗ теперь лишний. А второй стоит так, как должен был быть установлен первый, но не подключен к сигналке.

Гммм... Непонятка... :?

В базі ЦЗ в мене не було, отож я встановив ПЕРШИЙ ЦЗ, аналогічний до Вашого на фото. А другим ЦЗ є вбудований контролер ЦЗ з сигналки.

П.С. Замітив ще один позитивний момент: Якщо закрити машину ключем, сигналка не відкриє ЦЗ!

Ну типу ще один рівень захисту від сканерів-граберів! :lol:

Яле я це не використовую... :lol:

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На початку експлуатації автомобіля придбав у Великій кишені універсальні коврики. Сподобалися по формі і виконанню.

28d51ac42b83cf6028fc4a42cc034577.jpg

От що з них стало через пів-року експлуатації:

d5cbf73a585e79f0670e760a49bfa353.jpg

Придбав нові:

693bc98afc5158714401dfdf232d5a20.jpg

Лягли, як влиті:

d86187c9111f1c53eb1d5252eca617d8.jpg

Ось така історія... :)

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Машинка у тебя просто супер на этих колесах! Сообщи кто производитель и размеры( 5.5 или 6 дюймов и значение ЕТ). У меня тоже в таком цвете, сначала плевался, сейчас нравится самому. Надеюсь не страшно, что на ты?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сообщи кто производитель и размеры( 5.5 или 6 дюймов и значение ЕТ)

KYOWA%20RACING%20KR-206%20HPB.jpg

6.0J ET38 ЦО 73,1

Забарвлення кантів спиць трохи інше, не знайшов саме своєї моделі, але

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а что с ковриками сделать чтобы они не ползали по салону?

водительский постоянно уползает под педали, а задние пассажиры ногами запихивают под передние сиденья

там на коврикай сзади есть петля какая то - видимо предполагается что их к полу фиксировать можно?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а что с ковриками сделать чтобы они не ползали по салону?

водительский постоянно уползает под педали, а задние пассажиры ногами запихивают под передние сиденья

там на коврикай сзади есть петля какая то - видимо предполагается что их к полу фиксировать можно?

І в мене старі коврики повзали, шо скажені!!! :lol:

А нові, вони коритоподібні, як влиті.

Один із варіантів (тільки-що сам придумав! спробую пояснити :? ) - на ковроліні, там під педалями, де приліплена площадочка з гладким покриттям,- нанести силіконовий герметик по периметру тієї площадки так, щоб утворився валик. Дати йому повністю висохнути.

В результаті на підлозі салону буде гумовий елемент, що буде мати якесь зчеплення з гумовим ковриком.

Ідея може і бредова, але спробувати можна.

А можна поміняти коврики! :D

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Слушай, а что гарантийщики говорят по поводу 14 радиуса? На Одесса-авто лосяры сразу снимают с гарантии по ходовой и на КПП.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Слушай, а что гарантийщики говорят по поводу 14 радиуса?

Я і не задумувався про зв"язок гарантії з 14-м радіусом.

ТО-0 пройшло без ускладнень та лишніх запитань.

На той час уже була встановлена сигналка і мафон (підключив сам через стандартний перехідник), я за це переживав.

Може при виникненні поломки ходової почнуть шукати заморочки у розмірі. :? На всяк випадок є ще зимовий комплект на стокових дисках. :D

Читав на форумі що у когось всю машину зняли гарантії тільки через тонування вікон. :shock: Я в шоці!

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да вопрос был чисто риторический. Я на гарантию плюнул, евро0 типа. Ну и хрен с ней. ЦЗ ставил уже на нормальном СТО и по нормальным ценам.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Пробіг 7750 км. Переважно по місту. Проїхати 5 км. до роботи зранку займає 20-25 хв. Суцільні затори. Від перехрестя до перехрестя деколи немає і 50 м. На велосипеді було б швидше.

Машин на дорогах побільшало. Повилазили підсніжники :lol:

Помітив, якщо світлофор працює в жовтому блимайочому режимі, заторів меньше. :)

Що нового:

1. Горить чек.

2. Плавають холості.

3. Розхід - 11 л./100км помісту. Враховуючи нашу специфіку руху по центру ( 1-а, 2-а передача, швидкість до 40 км/год - макс.) - досить непогано.

Що приємного:

1. Отримав світлові наклеєчки з Києва. Ніяк не встановлю. Часу не вистачає.

2. Знову на літніх колесах. Вигляд машинки тішить. :D

3. Замовив К-лайн адаптер у однофорумчанина з Калуша. Сподіваюся отримати з нього користь (коди помилок та правку паливоподачі). Не хочеться кожен раз їздити до зарозумілих майстрів, які мені розказують, що підрегулювали СО.

4. Купив САБ! Активний, 12" Сьогодні спробував тихенько протестувати - COOOOL !!! Без нього - музика суха, навіть не думав, що така різниця.

Планую придбати:

1. БК Мультитронікс і врізати його в облицювання рульової колонки, так щоб був на виду і не затуляв приборку. Ідею придумав сам. На форумі такого способу установки не знайшов.

2. Плафон точкової підсвітки хочу, замовляв на Укравто, не знайшли в каталозі такого номера. :( Замовлю в іншому магазині. Доїхати туда б.

3. Ксенон як необхідність (в дощову погоду вночі нічого не бачу, зловив кілька немалих ямок)

Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Анекдот:

– Де у жінок знаходиться ерогенна зона “G”?

– Наприкінці слова “SHOPPІNG”

Отож: Куплено у однофорумчанина біксенон Ксенотекс, отримав в неділю. Минулого дижня придбав саб. Валяється в багажнику.

Світлову наклейку отримав пів-місяця тому. Тільки сьогодні спромігся приклеїти іі скотчем до скла. Проводок висить не підключеним.

Твітери пів-року валяються в багажнику...

Коли ж я це все встановлю? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

- Сигнализация "МАНГУСТ" - надёжная уверенность в том, что вы найдёте свой автомобиль там, где его оставил прежний хозяин...

Поламався кінцевик капота... Виламалася пластмасова кнопка-шток.

154966deddb67ac41659c936cde42d33.jpg

Пошукав на автобазарі, поїздив по магазинах - ніде немає таких кінцевиків.

В основному всі продаються разом з сигналками.

Думав вже їхати до установщиків, так мені попалася на очі стандартна кнопка-кінцевик дверей (у гумовому пильнику). Приміряв, а вона стала там як рідна :) Люкс!

a02fb4dc8c5d8954d82015518d10c785.jpg

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

- Куме! А що це у вас світло по ночам горить?

- Та, куме, хіба ви не знаете, що вся Европа при світлі трахаеться?

... на наступний день...

- Куме! А що це у вас світло теж всю ніч горіло?

- Та, куме - ото спасибі вам. Я теж при світлі спробував.

- Ну і як?

- Та, куме, класно. Усе ж видно! Цицики О! Срака О! А дітям яка забава..

Встановлена світлова наклейка!

Саму наклейку підвісив на скотч повище, так що у дзеркало заднього виду її практично не видно. Під"єднано до роз"єму освітлювальних приладів кришки багажника. Червоний проводочок там- підсвітка номера Масу взяв з-під кріплення заднього ремня безпеки. Блочок-перетворювач напруги підклеїв двохстороннім скотчем на бокову стінку поряд з роз"ємом. Під час роботи він пищить легенько, отож саме місце йому в багажнику під обшивкою.

80b91675bbe1e6e708fc181b70b82111.jpg

Результат:

bce43ba38813966b903520f0e3f43098.jpg

Вигляд вдень:

f23fd8bb874276ba9b06fe8fb88bd43f.jpg

Супер! СуперСупер!! СуперСуперСупер!!! :lol::lol::lol:

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чоловік ніколи не втомлюється дивитися:

- як жінка миється в душі

- на гроші в бардачку маршрутки

- на прогрес завантаження в FlashGet

Отож вирішено замутити підсвітку бардачка!

Живлення взято від освітлення попільнички. Для доступу до неї знято U-подібну планку бороди, викручено підстаканники і нішу під мафоном.

fced62983a60897c5384141da994e7ef.jpg

b3d907d89e602775ca3f55d2f3cb5601.jpg

Кнопочка і лампа підсвітки лягли на штатне місце, як рідні :)

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Анекдот.

Идут совместные российско-американские учения.

В штаб влетает наш командир. 'Кто протирал пульт с ядерной кнопкой!?'.

Американский генерал: 'А вот у нас в Америке ... '

Наш: 'Да подожди ты, кто протирал пульт?'.

'А вот у нас в Америке...'

'Да нет больше вашей Америки! Кто протирал пульт, я спрашиваю!'.

Замучився я протирати пилюку та торпеді :lol:

Вирішив придбати фільтр салону, дякую olegthMD за інфу :wink:

fd1a2451ec1cf61b3ce8f21b5a69f7a9.jpg

Штука корисна, але ІМНО дороговата. 85 грв.

721a5c81d6f7a0b1a660469fc413ae3d.jpg

Всередині детальна інструкція по установці, хоч там немає нічого складного.

6cf0d71a15e5cfce99d6f845e7373d62.jpg

Наступний раз виріжу по шаблону з великого фільтру.

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

если действительно пыль перестанет на торпеду лететь - себе тоже куплю :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Забавні циферки:

Станом на сьогодні:

З нами з: 09.08.07

Повідомлень: 500

6a7d425831977126f19fa1800c142ac5.jpg

Змінено користувачем Kurare
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Чому сперма в банку сперми коштує дорожче, ніж кров у банку крові?

- Ручна робота...

9736 на одометрі, ТО-1 у офіціала!

Ручна робота...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.