Перейти до публікації

Бортовий Журнальчик Део Ланьки


НАЧАЛЬНИКА

Рекомендовані повідомлення

Всім Добрий День!!! Нарешті я дозрів завести свій Бортовий журнал. Мене звуть Максим, проживаю у славному місті музеї

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Свого Ланоса я купив 12.12.2009р., поляка, 2006 року випуску, базу, в кольорі 92U з пробігом 51 тис. км. В авто була тільки газова установка ІІ покоління і поганенький магнітофон . На даний момент автівка трішки змінила свій вигляд, але ще все попереду.

Ось такою мені вона попалась до рук.

gallery_26035_1345_11587.jpg

Виконані роботи

- Газобалонне обладнання (було встановлено до мене).

- Чехли (були встановлені до мене).

- Килимки резинові (були встановлені до мене).

- Антикор (зроблений до мене).

- Амортизатори, які не знаю, треба подивиться, але мабуть газ-масло (були встановлені до мене).

- Магнітола.

- Задні колонки овали.

- Центральний замок.

- Сигналізація.

- Тонування.

- Підкрилки.

- Вітровики.

- Декоративні ковпаки на колеса.

- Дзеркальця для мертвих зон.

- Зимова резина ROSAVA WQ-102 4 шт..

- Заміна дверних замків на безшумні.

- Фари в чорному кольорі.

- Сигнал повітряний.

- Підсвітка дверей, світодіодна.

- Підсвітка бардачка, (світодіодна).

- Верхня і нижня розпорка “Rikkar”.

- Шумо-вібро ізоляція.

- Встановлено задній обдув (обігрів гальорки).

- Світлодіодні лампи: габарити, підсвічування заднього номера, салонний плафон, багажника, бардачка.

- Проставки для підняття машини зад і перед.

- Підлокітник.

- Заварена кришка багажника.

- Пофарбовані в колір машини дзеркала і ручки відкривання дверей.

- Протитуманні фари з ксеноном 4300К.

- Бі-ксенон 5300К.

- Підігрів дзеркал.

- Захист картера.

Заплановані роботи

- Поклейка багажника карпетом.

- Склопідйомники передніх дверей з доводчиком.

- Литі диски R-14 і резина до них.

- Накладки на пороги.

- Козирок на заднє скло.

- Реснічки на фари.

- Спойлер (лежить в гаражі чекає фарбування).

- Задній бампер TUNING (лежить в гаражі чекає фарбування).

- Боковий обвіс (лежить в гаражі чекає фарбування).

- Приборка з тахометром.

- Захист троса відкриття капота.

- Сітка в радіаторну решітку і в бампер (лежить в гаражі, жде свого часу).

- Фарбування в колір машини, вітровика заднього скла, і бокових вітровиків, хромованої радіаторної решітки.

- Димчасті поворотники.

- Штурманський плафон.

- Перетяжка керма, ручки перемикання передач, ручника, вставок дверних карт шкірозамінником.

- "Чемна" підсвітка салону.

- Чотирьох шпицеве кермо з подушкою безпеки.

Змінено користувачем __#__НАЧАЛЬНИКА__#__
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

З початком бортовичка ЗЕМЛЯЧЕ!

Газ це добре. Я задуваю на "Окко", на виїзді на Циблі та поки дешево на новій АЗС, що на обїзній.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую всім за привітання.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

я також заправлявсь на новій, що на обїздній, там акція прикольна була.

Ось ще трішки фото...

Я і автівка...

gallery_26035_1345_491005.jpg

Я з автівкою і своїми одногрупниками.

gallery_26035_1345_438902.jpg

Економим паливо, в Україні КРИЗА...

gallery_26035_1345_1766012.jpg

Змінено користувачем __#__НАЧАЛЬНИКА__#__
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Поздравляю с началом бортовичка :beer:

Ждёмс продолжения :pinkglass:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

17.11.2010 р. пройшов техогляд все обійшлося в 304 грн.

Огляд на СТО - 93 грн.

За талон - 80 грн.

Транспортний збір - 75 грн.

За техогляд - 56 грн.

Талон на газ – безплатно, (трішки поколдував у Paint)

По часу на СТО хвилин 20, у ДАІ хвилин 15.

gallery_26035_1345_66271.jpg

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Терзає мене вже не один місяць якийсь стук із правої сторони, стукає коли їдеш правим колесом по ямках, замінив праву шарову бо був хорошенький люфт, обидва наконечники, різинки на стабілізаторі, підклав різинку під нижній виток пружини, підтягнув рейку, був трішки люфт, а він все одно не пропав. Я вже навіть незнаю на що ще думать:energy:. Амортизатор наче нормальний, можливо підшипник. Короче незнаю куди вже і дивиться. Сьогодні, в авто магазині „Каріна”, набрав візиток ремонтників ходової, буду звертаться до них, якщо до вихідних не найду причину, бо уже цей стук так надоїв що КАПЕЦЬ!!!:energy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нарешті я переміг противний стукіт з правої сторони:energy:, оказалось все просто і банально, була відкручена гайка на амортизаторі, і на ямках амортизатор стукав по стакану і цей звук передавався по всьому кузову.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

660   1

З наступом холодів, закрив картонкою радіатор, щоб тепліше було, і прикупив духи в авто із ароматом зеленого чаю, також поміняв газовий фільтр, тепер автівка поїхала веселіше:wink: на газу, і пропав тупняк який був коли різко даш газу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

З наступом холодів, закрив картонкою радіатор, щоб тепліше було,...

Зря. ИМХО конечно, но до минус 10 не стоит ничего прикрывать, а теплее не станит. Почаще заглядывай на стрелку температуры, а то можишь в пробке и закипеть.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

660   1

На даний момент я їжджу на малі відстані 5-10 км., то мені вже і зараз картонка норм., авто бистріше прогрівається, і в салоні тепліше, а температура у нас вже 3 дні як -10 :yahoo: градусів.

Змінено користувачем __#__НАЧАЛЬНИКА__#__
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Давненько я тут не писав, хоча за цей час є що. Тижнів 2 назад началися проблеми з ГБО:(, став дуже великий розхід, около 13-15 літрів на 100 км., авто їхало нормально, просто був великий розхід. Замінив повітряний фільтр, газовий, перерегулював редуктор, почистив його, результату ніякого. Виявилося що здохли свічки, проїхали 15 тисяч. Купив знову

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

і розхід став нормальним. Пропав також провал, коли різко даєш газу!!! Замір по трасі показав розхід 8,7 л..:yahoo: Прикупив у нашого одноклубника резину , 2 шт., майже нова за 500 грн.. Тепер всі 4 колеса у зимовій гумі . Резина мені подобається, перші 2 колеса купив минулого року, гребе так що ОГОГО, тільки трішки шумнувата.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Після покупки Ланчика, мені дуже не сподобалось як закриваються у нього двері, складається таке враження що ніби молотком б’ють по металу. Пошерстивши по форумах, і знявши замок я визначив від чого йде такий лязкіт, і вирішив його убрати. Для проведення «операції» по обезшумленні замків, потрібно дістати сам дверний замок (знімається не важко) і на ньому побачите такий язичок, який і створює цей дзвінкий звук.

gallery_26035_1345_160846.jpg

Сам він покритий пластиком і по ідеї не повинен так клацати, але маємо, те що маємо. Знаходиться він з протилежного боку від язичка (той що тримає двері закриті за скобу на кузові) замка. Ось під нього й треба підкласти таку собі подушечку, що б при ударі цього язичка по металевій поверхні не створювався такий гучний звук.

gallery_26035_1345_150712.jpg

Подушечку потрібно робити з ганчірочки, складеної 4-рі рази і обмотану медичним пластиром. Подушечка повинна бути розміром приблизно 3 мм на 10-15 мм і товщину близько 2-3 мм. Подушечка як би "стелиться" на ту металеву частину замку про яку вдаряється язичок. Ця "подушечка" не випаде звідти ніяк, перевірено. Фіксується вона з одного боку конструкцією замка, а з іншого сам язичок її і тримає.

gallery_26035_1345_129878.jpg

Головне, експериментальним шляхом підібрати товщину подушечки (приблизно 2-3мм), що б язичок виразно, але тихо клацав. Якщо зробити більше ніж потрібно товщину подушечки, то язичок не буде фіксувати замок у закритому стані і двері не закриватимуться, якщо мало, то звук від клацання замку практично не зміниться. Далі, після встановлення подушечки на робоче місце, потрібно перевірити як закривається замок, імітуючи його закривання викруткою. При цьому слухаючи як клацає той маленький язичок. Повинно бити тихо, але чітко, щоб було чутно клацання. Головне не переборщити. Коли візьме в руки дверний замок і поклацати закрито / відкрито, то відразу здогадаєтеся що клацає й що куди підкладати. Замість подушечки із ганчірки, використовував, також, подушечки із резини, шумки, але їх хватало не надовго, вони зсідались і знову появлявся противний звук.

Складного, в даній процедурі, нічого немає зовсім, а результат СУПЕРСЬКИЙ!!!!!:energy: Я коли експериментував, то розбирання двері з діставанням замку займала максимум хвилин 10-15. Із даними замками я вже проїздив місяців із 10, двері закриваються супер, особливо задні.

На дружньому форумі, надибав також іншу форму обезшумлення замків, на самому замку відкручується один болтик і зсувається в сторону пластина яка закриває замок, і тоді стає видно язичок що клацає, і круглу втулку об яку б’ється язичок, на цю втулку надівається кусочок капельниці по діаметру і все. Сам таку процедуру не робив, так як повність задовольняє обезшумлення із подушечки. Якщо в когось з’являться якісь питання із радістю відповім. Дякую за увагу. :bravo:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
660   1

5 березня було проведено невеличке ТО, пробіг 85100.

1. Масло Castrol Magnetic 10w/40-180 грн.

2. Масляний фільтр Man-25 грн.

3. Сітка в бензонасосі-20 грн.

4. Бензиновий фільтр - Zollex-22 грн.

5. Повітряний фільтр - непамятаю який-30 грн.

6. Резиночки стабілізатора 8 шт.-40 грн.

7. Сальник полуосі-30 грн.

8. Кільце під котушку запалення-10 грн.

На черзі заміна ремня ГРМ, попередній власник говорив що поміняно на 50 тис., але краще перевірити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

01.04.2011р. Приїхали, і були встановлені диски

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

ZW_969_RLBPX.jpg

Резина, куплена

Continental_ContiEcoContact%203_b.jpg

Заодно пофарбував супорта у вишневий колір алкідною універсальною емалью . Болти залишив старі, тільки пофарбував у колір супортів. Технологія фарбування супортів і барабанів проста, зачистити дрелью з насадкою, і наждачним папером ржавчину, обезжирити поверхню бензинчиком, і пофарбувати, можна і прогрунтувати, але я не став. Фарбу в балончику, і супорта з барабанами, я підігрівав феном, наносив по 3-5 разів, з між шаровою просушкою.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

и сколько такой комплект вышел? ждем фото, как оно будет на машине :energy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Диски 1920,00 + 9,60 послуги банку + 41,00 пересилка = 1970,60 грн.

Резина 2050,00 грн. 4 штуки., куплялись через друга.

Шиномонтаж 80,00 грн.

Загалом 4100,60 грн.,

Думав потягне тисяч до 5, бо такі диски "парять" в Києві за 550-600 грн., а резину за 600-700грн. :shock:

Фото будуть на днях.:yahoo:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а диски случайно не в Днепропетровске заказывал?мне тоже диски этой фирмы обошлись 2000 с доставкой наложкой и с хромболтами.Хотя по другим интернет-магазинам тоже предлагали 520-550 за такую модель диска как я хотел

Змінено користувачем DiMoN
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коли б оце на твою машину глянути? Хочеться і колеса нові побачити, і дверми похлопати...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Если поклеить виброй и шумкой, будет глухой хлопок без металлическо клаца, ну у меня так получилось после полной поклейки в два слоя на карточке двери, и два слоя наа каркасе, и шумка на пластиковой оббивке двери.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а диски случайно не в Днепропетровске заказывал?

Так замовляв там,

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, але мені присилали з Харкова.

Коли б оце на твою машину глянути? Хочеться і колеса нові побачити, і дверми похлопати...

Та коли завгодно, з понеділка по п'ятницю я на роботі, біля Магніту, тел. є у профілі.

Вчора поставив фільтр салону, трохи помучився поки він став на своє місце, але я його переміг, пробіг на момент встановлення 76871. Проводив замір газу, в пустий бак заправив 20л, проїхав 187 км, це 10,69 на 100 км., весь пробіг по місту. Десь тиждень назад збив собаку, біля Вокзалу, тепер треба ремонтувати бампер:cry:, саме обідно швидкість була близько 30 км, а собаці хоч би що, поки став то її і слід простив. Також потрібно замінити правий підшипник передньої ступиці, начав підгужувати, після зими.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а диски случайно не в Днепропетровске заказывал?

Так замовляв там,

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, але мені присилали з Харкова.

я тоже у них заказывал.Приятные цены и все оперативненько организовали,даже еще и скидку небольшую сделали

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Привіт, бачив сьогодні твоє авто із вже встановленими дисками - досить вдалий вибір!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.