• запись
    131
  • комментариев
    65
  • просмотров
    775

Щітки склоочистника. заміна, тест, і "гібрид"

catkiev

21 просмотр

Якось забув записати і випустив ще одну маленьку "подію" в житті авто. Мінялося в дощ, і якось не дуже вразило. мабуть тому і випустив. Виправляюся.

Не так давно натрапив на тему про те, що не раз чув - що на ланос ставлять "не стандартні" розміри щіток склоочистника Чув не раз, але оскільки потреби в заміні не було - то й не запам'ятовував розміри. а ось тут на тобі темка...

почитав, подумав, і замовив собі 22+18. замовляв тут. ціна чи 110 грн, чи 130 грн. за пару вийшла. Йшов дощик, і ми з Shibby досить швидко їх замінили на парковці біля роботи. Чистять і чистять. далі цікавіше.

Проїздив я так десь з місяць, і випадково помічаю, що права щітка (ну що й очікувано) добряче меньшу площу скла очищає. а тут ще Костя NovoKaine підлив масла в вогонь, що в нього справа 19"... закралася думка спробувати вернути справа "рідну" 20-ку... та все руки не доходили.

Тиждень тому у суботу дзвонить Валєра Shibby з питанням які точно розміри в мене стоять і мої враження. ну я візьми й ляпни, що хочу 20-ку спробувати. стою, говорю по телефону, дивлюся на машину, і... думаю... а якого я стою, і не пробую??? час є, машина є, щітки рідні в багажнику...

спробував. Тепер в мене стоять 22+20. правий нижній кут всеодно не очищається, у будь-якому випадку. а от вище всетаки площа чистого скла більша.

Мітку поставимо на рівні 20 000 км.