• запись
    131
  • комментариев
    65
  • просмотров
    767

"позеленіли" трошки

catkiev

17 просмотров

Прийшло тепло, зеленіє травичка вже на відсонні, і машинка, хоч і стоїть більше у холодку, теж трошки "позеленіла" - встановлені заводське тоноване скло на всі двері, те, що було зелене корейське придбано взимку.

поміняв скло в дверках за дві години . Фотозвіт не робив, як це робити описано дуже детально, і сам користувався FAQ-ом. Скажу, що половину часу забрали одні задні двері, на други пішло десь хвилин 25, а на передні всього пів години. Найважчим було зняти ручки склопідіймача на задніх дверях.

відчуття після заміни такі - в машині стало трошки менше світла, але не набагато. видимість вдень відчутно не змінилася. фоткати думаю немає сенсу, хоча може й пофоткаю якось.
3 Комментария


сьогодні випробував на практиці - вікнам "зачёт"!!! Привідкрив вікно, їду, і відчуваю що пече вухо! Не одразу, але доходить - що сонце зліва і не дуже високо, и якраз світло через шпару попадає прямо на вухо :crazy::sos:

Закриваю вікно. і що? набагато комфортніше і зовсім не пече!!! у вихідні тестування продовжиться!

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

покупались на разборках. двумя частями... почти два комплекта в результате вышло - не хватает во втором только водительского стекла :(

тут подробнее

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий