• запись
    131
  • комментариев
    65
  • просмотра
    734

тріснуло дзеркало :-(

catkiev

9 просмотров

зима почалася з неприємностей... Хоч з невеликих, але...

Учора вранці став відігрівати машину після кількох днів сплячки, як завжди включив обдув скла, ну і обігрів заднього скла з дзеркалами. А також габарити з ПТФ... Змітаю сніг... І тут бачу невеличку тріщину на лівому дзеркалі... Ну думаю, трошки трісло, не страшно... Їздив, їздив... увечері коли вже їхав в Караван на "п'ятничну клубну зустріч" дзеркало вже остаточно тріснуло горизонтально... Через тріщину, авто на відстані 150-200 метрів ховалось наполовину. Викрутивши його трохи, знайшов більш-менш прийнятне положення і додому доїхав.

Сьогодні вранці дочекався 10-ї години, подзвонив партнеру - Легіон-авто. Розрекламованої асферики не виявилося взагалі. Чекати сказали треба з тиждень точно. Але їздити так важко.

Описав ситуацію, запропонували приїхати. приїхав, півгодини, і нове ліве дзеркало з новим підігрівом.

Як виявилося - "лопухи" в мене великі, і навіть рідне скло туди не годиться. Тому вирізали таке ж сферичне, як в мене було (кому ліньки читати з самого початку бортовик, нагадаю - дзеркала ставились в Укравто при придбанні - нові дзеркальні елементи з підігрівом та антибліком), поставили і уря!

Витрати - 175 гривень і дзеркало як новеньке. Підігрів кращий, ніж був - більше доріжок і більша площа покрита ними. так що тепер буду кататися далі :)