• запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотров
  775

0 балів Укравто. мінус один та плюс один двом їхнім автоцентрам

catkiev

13 просмотров

Ваше отношение к гарантии на автомобиль   176 проголосовавших

 1. 1. Ваше отношение к гарантии на автомобиль

  • Нужна, мне меняли некоторые детали по гарантии
   41
  • Не окупается - при этом платишь слишком много за ТО
   98
  • Не нужна - машина достаточно надежная, если что, справлюсь сам
   27

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь для возможности голосования в этом опросе.

10.06.2010

Відпустка триває і машина отримує від мене все більше уваги - як стосовно обслуговування так і пробігу.

на одометрі вже перевалило за 2600, і нарешті дійшли руки перевірити колеса. Причиною було те, що на швидкості 100км/год вібрувало кермо. Їздив би більше з такою швидкістю - то мабуть раніше б перевірив. Сьогодні таки заїхав на найближчий шиномонтаж. Всі колеса перевірені. і... жодного нормально відбалансованого колеса. На одному навіть жодного грузка небуло. Ціна питання 75 гривень (включаючи запаску), заодно всі перевірені на тиск.

І одразу випробування чи в цьому була проблема і причина вібрації. Швидкість 110 км/год - кермо непорушне і управління значно легше.

Один мінус УкрАвто і автоцентру на Кільцевій.

І одразу один плюс Укравто і Автоцентру на Столичному. Близько обіду отримую дзвінок на мобільний з незнайомого номеру - Доброго дня, це Автоцентр на столичному Вас турбує. Ви нещодавно обслуговували своє авто в нас..." в мене мурашки по шкірі (що не так?) і пригадався анекдот:

"Мужик виїхав з сервісу, і за кілька хвилин отримує СМС: "Вася, если ты ещё живой, остановись, затяни колёса, ато мы забыли..."

Та все виявилось значно простіше. "Чи залишились Ви задоволені сервісом?" Фух. Ну я їм одразу кажу "так, але..." і розповідаю про рівень мастила вище максимального рівня. Зафіксували і запропонували приїхати перевірити в них на рівній поверхні, і якщо "діагноз" підтвердиться, відкачають. Цікаво, гроші за цю роботу теж захочуть? Вихідні покатаюсь мабуть (справ просто завтра багато), а у понеділок таки заїду до них. а може завтра вдасться...

Отже, за сьогодні Укравто балів не отримує, а два автоцентри отримали мінус та плюс (окремо :))