• запись
    131
  • комментариев
    65
  • просмотров
    756

"магнитофон есть? есть. включай! (играет музыка). что, не видиш? тебе танцую, плати!" (гумор, анекдоти)

catkiev

11 просмотров

08.06.2010

Магнітолу вони мою ставити не захотіли, а я писати заяву начальству і "клянчити" поставте - теж не захотів. Сам ставити не хочу, мабуть поїду на Кільцеву - там ставлять . не в них ставити просто не хочу... покищо...

Сьогодні поставив звук. особливо не тестував ще, але звучить - звучить. а як - то вже з часом розберемось. не сподобається - поміняємо динаміки, зробимо шумку, і т.д. і т.п. Хоча це навряд - я не фанат супер звуку. Аби фон був та щось послухати.

Поставив на кільцевій. ПРиїхав, зразу взялися. не було перехідника. Менеджер сам кудись на склад їздив. Бо я без перехідника не хотів. Все зробили швиденько. Всіх затрат з матеріалами 240 гривень. з них десь половина робота. впринципі небагато.

поставив ось цю.

ee081f8b65bat.jpg

зараз піду "пограюсь" мабуть.

погрався... знайшов косяк. сам правда винен - не перевірив чи тримає мафон настройки при виключенні запалювання. виявилось що ні... :( тепер вже шкодую, що поїхав на укравто....

велика подяка Оленеводу.

Вчора в ПП поспілкувались, я отримав пораду перекинути "нахрест" червоний і жовтий проводи. Сьогодні "вскрытие показало" що вони саме так і підключені. Використавши підказку "звонок другу" - знову Оленеводу - проводи були підключені по кольору і все завпрацювало так як треба.

Так що maxwell_c, перевір як в тебе підключено. підключи навпаки і буде тобі щастя.