• запись
    131
  • комментариев
    65
  • просмотр
    771

2000 пробігу, "переворот" запаски і просто думки...

catkiev

11 просмотров

за бортом 2000 км. пробігу, мінлива хмарність з дощами і грозами, пасажири на борту змінюються але політ триває. І (тфу-тфу-тфу через ліве плече і стук-стук-стук по дереву, а коли нема поруч дерева - по голові) триває політ нормально. Сигналізація підсохла і вже звучить як треба, лампочки світять, колеса крутяться. мотор "жужжить".

У п'ятницю lavka встановив меблеві аміки з плавним ходом на багажник. Дякую. Супер. тепер звикаю, що нетреба самому відкривати. Правда хоч і побризкавв завіси WD-40, сьогодны зранку багажник сам не відкрився :) мабуть просто ще має розробитися. "новьё же".

Учора на дачі надибав шматок труби, і таки добрався до запаски. перевернув по принципу Martine, якому теж дякую, і за ідею, і за фотозвіт. правда не виміряв, просто підрівняв той шматочок що був. став ідеально, все барахло з багажника перекочувало нижче. Різати кришку ще не надумав, бо в багажнику "коритце" і всеодно як піднімаю - то все одразу.

Найближчим часом планую зайнятися звуком - поставити "голову" (колонки міняти не планую), поставити фільтр салону, підлокотник, пройти то-0 (хочу поміняти масло і спокійно їздити то 10-ти тисяч). хоча на рахунок ТО-0 однозначно не вирішив. можей не проходити і їздити так до 10-ти тисяч?

Ще хочу поцікавитися кондиціонером. буває в дощ "свистить" - так наче летить снаряд. Сьогодні так було двічі. потім перестав. може вода де попадає?