• запись
    131
  • комментариев
    65
  • просмотр
    771

Здох акумулятор (((

catkiev

68 просмотров

71650км... все... за понад 4,5 роки авто, машина у п'ятницю вперше не завелась (((( чи то що був "день 7-го ноября. красный день календаря", чи просто вже прийшов йому гаплик і нижча температура повітря в купі з переважно міським циклом використання авто просто проявило це. Ну що, підігнали другу машину, прикурили, поїхали. Але з'явилися плани таки поміняти аккум, якщо буде брикатися далі.

У суботу треба було поїздити трошки, машина завелась як завжди, і жодних ознак вечірньої проблеми. Поїздив добряче, правда без навантаження від електрообладнання, навіть габарити не включав. І звісно, що вже нікому не дзвонив, новий аккум не шукав.

А от у неділю треба було знову їхати і бац... та ж сама проблема. не завелась. Якраз приїхав сусід, прикурили, поїхав. Думав їхати на базар, але по дорозі треба було заїхати в Епіцентр, то в результаті на базар я так і не попав. Розумію, що може переплатив, але мені було вигідніше купити його там.

Отже. Куплено в Епіцентрі ось такий аккум EAS Pride 60Ah, а от стартовий не згадаю. чи 490, чи 540. Роблять їх в Києві, колись їхній аккум брав на жигуль ще. то їздив кілька років, продав машину з ним, і здається ще на ньому їздить новий власник. Тільки називався він INCI AKU ))) тоді брав через знайомого з заводу, то він тоді казав, що всі вони робляться однаково, тільки наклейки різні ))) принаймні тоді. От і все.... Приїхав додму, поміняв, десь було 71700км пробігу. 9 листопада 2014 року.