Перейти к содержимому


Фотография

БЖ Т 150

Написано apelmon , 24 Октябрь 2011 · 0 Просмотров

ЗАЗ Lanos Т 150 2010 року випуску, не дивлячись на те шо хають українську збірку ластівка досить не погана, звісно не Mersedes та своїх грошей коштує.
Вирішив вести БЖ щоб не шукати де записати коли була попередня заміна мастила і всіх запчастин(тьху тьху тьху), щоб тільки планових.
Після першого ж дощу помітив воду в салоні, так як дощ був невеликий води було мало, спершу подумав що то кандіор. Проте після першої зливи прийшовши по машину на парковку побачив справжній ОКЕАН на килимку переднього пасажирського місця. Після чого поїхав до гарантійщиків, які довго доказували, що то не дощова вода, а типу я забув вікно закрити і все таке. Після години відстоювання своєї думки (Вода потрапляє до салону під лобовим склом) гарантійщики прийняли машину на сервіс, де перепакували лобове скло. ОКЕАНи висохли і з того моменту ніякої зайвої води в салоні.
З того часу тільки планові заміни мастила та фільтрів.
44860 км вирішив замінити передні тормозні колодки, а то творилось шось непонятне. Останнім часом при гальмуванні передня підвіска почала видавати дивні звуки, накшталт глухого скрежету металу об метал. Після заміни подібного, поки що, не повторювалось накатав після заміни десь 20 км по світлофорам і з різною силою гальмування.
45000 км планова заміна мастила та масляного фільтра. Більше нічого не міняв, так як все працює справно.
Також заміна резини на зимову (Matador MP 58 M+S 185/65 R14) з 14" дисками, яка залишилася з минулого року.
а какой километраж у тебя между ТО?
Добрый день! Недельку назад стал обладателем такого ланоса 2011 года выпуска. Интересует какой у вас расход топлива??

Последние комментарии

Последние записиРеклама


Реклама


Загрузка...