Перейти к содержимому


Фотография

сітка в бампер й підлокотник

Написано catkiev , в переробки, Додаткове обладнання 13 Февраль 2011 · 0 Просмотров

16.06.2010
сьогодні машинка отрмала найбільше подарунків за весь час від придбання. Хоча не стільки машина скільки її власник (тобто я) але ж і вона теж.

Тож по черзі.

Спочатку мені таки вдалося знайти ПВС. В одній з Нових Ліній. Ціна 30 гривень на шматок 1.5х0.5.
Изображение
Изображение
Погарячкував і купив два (ну буде на переробки :-)). вдома поміряв, прикинув, на все потрібно пів цього шматка. Що роботи з рештою ще не знаю. половину одного шматка точно залишу собі, а з другим цілим подумаю що робити.
Увечері один шматок на стяжках вставлено в бампер. в решітку не встиг. та й зроблену роботу не зфоткав. це вже завтра.
Поїзжу, подивлюся на практичність кріплення.
думав кріпити сітку до кріплень бампера, навіть купив кілька. Але так і не наважився. треба порити форум, почитати хто як кріпив.

потім заїхав на авторинок на Пєрова. купив таки собі підлокотник. чорний, без логотипів. за 150 гривень. їхати зручніше. але до необхідності специфічно вигинати руку для користування "ручником" треба ще звикнути.
Изображение
Изображение
Изображение

Залив знову повний бак пального. за останню заправку витрата вийшла до 10 літрів. це половина пробігу по місту, половина з кондиціонером. Думаю непогано.

Шторки переставив по ідеї lavka на двері (одна присоска зараза не хоче нормально триматися). Ширину краще було брати 50 см. але вже що є. На заднє таки знайшов вдома придбану колись суцільну сітку, але ще не ставив. завтра :-)
Ну а тепер про сітку і захист радіатора. Ще не все доробив, але наразі сітка вставлена, закріплена і можна їздити :-)
Єдине, що ще планую днями зробити - нижній край сітки вставити між кузовом і захистом картера. Просто вдома нема як залізти і відкрутити трохи болти.
На унікальність чи оригінальність не претендую, бо використав все що бачив, придумуючи своє, а може в кого вже так є, не знаю.
а ось що в мене власне вийшло :-)
решітка
Изображение Изображение Изображение

бампер
Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение Изображение

Під бампер вирізав шматок 95 см. довжини і 25 см. широною. Хотів не відкручуючи захист якось запхати. не влазило по бокам, зробив два надрізи (один трошки видно на першому фото бампера). Потім загнув ці кінці в "скорлупу".
КОли не вдалося запхати під захист (а хотів запхати туди аж 4-5 сантиметрів) відрізав полосу 4 см. і отримав ширину 21 см.
Середина сітки наразі притягнута стяжками до захисту, поки не доберуся і не просуну таки під захист.

в решітку вставив два шматки - справа і зліва. трошки вигнув, зробив 4 дирки і закріпив на штатні кріплення решітки. Єдине, небіло одного саморіза (з кожного боку ж 3 гайки і один саморіз), тому знайшов вдома два з великими шляпками, ними й притягнув. Трошки не вгадав з розмірами і під саморіз ледь вистачило. вже було думав стяжку ставити, але якось не гарно. в бампері так не видно :-)

в решітку вирзав з шматка, що залишився (один великий був розрізаний навпіл і з одної половини відрізана частина під бампер). ширина 25 см. і довжина була десь 60 см. трошки не вистачало, але розмістив "форму" по діагоналі, і все вмістилось, вирізалось.

ось такі пироги :-) на один "примірник" такого тюнінХу потрібно шматок сітки 157 см. х 25 см.

ще вдосконалив сітку в бампері.
як видно тут
Изображение
між бампером і радіатором була капітальна дирка.

тепер все виглядає так:
Изображение Изображение Изображение Изображение
Октябрь 2016

В П В С Ч П С
      1
2345678
9101112131415
1617181920 21 22
23242526272829
3031     

Последние записи

Последние комментарии

Поиск по блогуРеклама


Реклама


Загрузка...