Перейти к содержимому


Фотография

Догралися. Точніше відіграли )))

Написано catkiev , в звук, переробки, електрообладнання, мітки пробігу, Додаткове обладнання 10 Июнь 2013 · 0 Просмотров

Вони відіграли, догралися, а ми на вихідних награлися.... "слайди" будуть пізніше. ще не скинув фотки. але поки що вирішив описати, поки ємоції і враження не затерлися.

Історія почалася з того, що правий передній стоковий динамік, а саме ГДШ-10 відчизняного виробництва почав похрипувати... але ще грав. Випадково натикаюсь на оголошення про продаж комплекту Pioneer TS-H1303
Spoiler

Дякую el_magnifico, в технічному плані дійсно все ОК, і грають вони чудово, як на мене. і у будь-якому випадку краще за стокові.
Але повернемось до "перепітій". 31 травня 2013 року. вечір, парковка Гідропарку і клубна зустріч. Знімаю карту, стоковий динамік і... він не стає на стоковий подіум. маючи досвід заміни динаміків на "поляці", розумію, що подіуми різні. не порівнював, але по пам'яті вони різні. Що ж. ставлю все назад, в процесі отримую низку порад garry-cranon, D&B, casper та інших.
Приїхавши додому, я пригадую про темку tsinik і його подіуми, полки і т.д. Зписуємось, і у понеділок увечері на НП забираю подіуми, і того ж вечора починаю їх "обробку" - лакування. у вівторок другий шар лаку, і чекаю суботи.
у суботу, за наводкою garry-cranon-а заскакую на радіобазар біля метро Харківська, і купую провід, "фішки", термоусадку, щоб все зробити по феншую. забігаючи наперед, скажу що з витратними матеріалами, а саме з фішками трошки обрахувався. точніше не все продумав і ще буду доробляти, але то дрібниці вже залишились.

Приїжджаю на дачу, і тут все якраз і починається. Стокові шурупи. закороткі для подіумів... бачу що стіночка наче затовста, перебираю всі шурупи - за довжиною є такі як треба, але вони затонкі і не тримаються в "стокових" пласмасках, куди мають вкручуватися. вирішую взяти дрель і трошки вибрати. ага. якраз, сказали дрель з подіумом, і з трьох дирок в мене залишилась одна нормальна... після години танців з бубном, перевертання всіх коробочок, баночок та іншої лабуди із усіляким мотлохом та запчастинами від усього від чого тільки можна - знайдено три довгих і тонких болтики, які за довжиною дозволили закріпити подіум на його місце... потім я таки заїду в епучентр і куплю нормальні шурупи. але то буде вже у неділю увечері і вони вже чекатимуть суботи мабуть.

але на цьому все ще не закінчилось. ставлю динамік, роблю розводку і витягую провід під торпеду. Заодно шкодую що не послухав casper-а, і не купив провід щоб замінити весь від магнітоли. Щоправда в ці вихідні я б мабуть цього і не зробив, бо не вистачило б часу. але таки проводка просто лякає товщиною провода. Та залишимо лірику. Закінчую роботу з лівою стороною. Проводка протягнута, залишилось поставити карту і поставити і підключити твіттер. Ставлю карту... і...

подіум суперовий, але походу під звичайні карти. мабуть таки так, як показав огляд дверей в Damon-а. а в мене ж "люксові".... і карта не пристає мінімум на сантиметр. звичайно, що різати карту ніхто не буде. пальцями нащупую що заважає подіум. але подивитися наскільки, де саме - неможливо ж. пальчями нащупую, приблизно по карті прикидаю що саме і де заважає, знімаю подіум и ось так "на око" обрізаю лобзиком кусок подіума, так, щоб не пошкодити і так вже покоцану дирку для кріплення. ставлю. пробую карту. Фух. стає. Знімаю, по ньому відмальовую що обрізати на правому і поїхали далі.

далі вже все пішло простіше. праву сторону придумую як закрутити тонші шурупи, де не вистачає фішок просто скручую проводи і ізолюю, все. залишилось твітери. включаю звук, знімаю обшивку зі стійок, покрутивши, помінявши кілька місць "вище-нижче", вирішую приліпити їх на торпеду в куточках.

Дорогою додму випробував - звук став краще набагато. головне, що мені стало чути краще. Раніше, доводилось ставити звук мінімум на 10 на невеликійшвидкості і 15 "за 100км/год", щоб хоч щось чути. Тепер, на 100 км/год при рівні гучності "8" мені більш-менш чути при тому що в машині досить голосно говорили пасажири.

Ось так )))

весь бюджет вийшов десь 230-250 гривень. Пробігли на момент робіт приблизно 50200 кілометрів.

"слайди" додам увечері, принаймні на це сподіваюсь.
Октябрь 2016

В П В С Ч П С
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
2324 25 26272829
3031     

Последние записи

Последние комментарии

Поиск по блогуРеклама


Реклама


Загрузка...