Перейти к содержимому


Фотография

непомітно пролетів і третій рік.

Написано catkiev , в мітки пробігу, враження, відгуки тощо 08 Апрель 2013 · 0 Просмотров

Так якось в домашніх і клубних турботах, у спробах подолати снігові замети і пролетів, так би мовити, "день народження" авто. і ось вже через тиждень з того моменту я таки вирішив трошки відмітитися в БЖ. Рік пролетів, і ось на носі вже 47 тисяч пробігу, п'яте ТО вже не за горами. Повна статистика зараз недоступна, тому не публікую. може додам згодом.
Всі проблемні моменти описані були раніше - датчик тиску кондиціонера влітку, лобове скло взимку і т.д. Але ті всі проблеми абсолютно не зіпсували моє враження від авто і бажання "обновки" не підсилилось. Авто чудово виконує свою функцію перевозити мою п'яту точку з пункту "А" в пункт "Б", пальне витрачає без особливих перевитрат (за учора змішаний цикл вийшов 8,1л/100км). Але хочеться таки трошки планів на майбутнє ))))
Останнє що я не записав в БЖ, це були лінзовані світлодіоди в стоп/габарит. тепер у мене габарит як в декого світить "стоп", ну а "стоп" самі розумієте як тепер світить )))

Отже плани:
1. перезутися на літо. набридла вже така затяжна зима. У суботу підготував літнє взуття. Резина була перекинута на придбані ще восени "оригінали". Диски придбані в одноклубника, який практично новий комплект просто пофарбував у колір кузова, і майже не поїздивши на них продав авто. До дисків придбані нові секретки (дякую Жені Jafar-у за наводку на точку)
2. задні ЕСП. Вже є майже повний комплект необхідних девайсів, щоб зробити все "по феншую" ((с) Женя streamliner), а саме - кнопка на 4 ЕСП в двері водія, вставки з кнопками на задні двері, доводчик на 4ЕСП, Росія, (за який дуже вдячний тому ж Жені streamliner-у, який колись придбав зайвий і потім таки підігнав його мені :beer: ). залишились мотори з трапеціями в задні двері і проводка. сподіваюсь, що влітку вже зможу все закінчити.
3. замінити ще заднє скло на атермальне. воно єдине ще залишилось БОР.
4. визначитись з лінзами в фари. як то кажуть - і хочеться, і колеться, і не впевнений що є потреба )))
5. перешити таки машинку на економ-динаміку в КорДена.
6. обшити кермо шкірою в Богдана x_omega_x

ну ось такі приблизно-орієнтовні плани. побачимо, що з цього вдасться, а що ні. Бо як то кажуть - все впирається у гроші )))
Октябрь 2016

В П В С Ч П С
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
2324252627 28 29
3031     

Последние записи

Последние комментарии

Поиск по блогуРеклама


Реклама


Загрузка...