Перейти к содержимому


Фотография

ковпаки, ви мої ковпаки...

Написано catkiev , в неприємні події 12 Февраль 2011 · 0 Просмотров

25.04.2010

Изображение

перша неприємність, зроблена не власноруч. Стандартна ситуація, але неприємно. З жигулями вже таке було.

Вночі комусь дуже сподобались мої ковпаки. І якщо в жигулях зняли два лівих (машина стоїть правим бортом біля стіни будинку), то сьогодні зняли з ланьки два передніх. і захотілося лізти під стіну?.. задні залишили, мабуть тому, що вони трошки в гіршому стані ніж передні (більше подряпані). Але плюнув і поїхав, бо треба було виїхати до поїзда.

Спочатку думав купити два рідних десь, але мабуть не буду і куплю ковпачки - вони чорні і диски в мене чорні. Вигляд правда буде в машини вже не той, але що зробиш. Ковпачки менш цікаві таким придуркам.

І для чого вони їм? Зароблять же копійки... якщо зароблять. Все більше переконуюсь, що це справа рук таксистів-гав...ків (в жигулях і бензин зливали, і ковпаки знімали), і все вночі. От їм вони будуть не зайві.

Як відчував, що щось може бути - увечері зняв клубний прапорець і кинув в бардачок. може скло й не били б заради такого, але випадки були.

Ось такі справи.

То день тільки починався, а завершувався теж "весело" - приїхав з дачі і тільки вдома побачив, що документи забув на дачі. Проїхав мимо 4-5 постів ДАІ. Лопухнувся трохи. Результат - дві години часу і 10 літрів бензину через дурну голову на вітер.Добре що в сім'ї дві машини і не один водій :-)

А тепер по ковпакам. Ковпачки куплено, поставлено, ковпаки у багажнику. Коли міняв - то задні ледве зняв. Тепер зрозуміло, чтому їх не забрали. Тепер буду шукати може хто подарує-продасть-віддасть-обміняє :-), щоб хоч іноді їх чіпляти :-) може на стяжки поставлю. Купувати комплект - 130-150 гривень на Пєрова чесно кажучи щось рука не піднялась. Ковпачки обійшлися в 60.

Ось що було:
Изображение
а ось що тепер:
Изображение
Изображение
Не скажу що набагато гірше, але таки ковпаки симпатичніше.

Так що, якщо в кого є такі і не шкода - знаєте де мене шукати :-)
Изображение

14.04.2011. трошки доповню - два ковпаки були подаровані мені stremliner-ом, за що йому велика подяка. Вони хоч і з "шеврольотовськими" логотипами, але краще ніж нічого. Трохи згодом придбав ще комплект "шеврольотовських". Хотів ЗАЗ-івскі лого під шильдики, або "читсі", але не зустрічав в продажу. Хіба звертатись в УкрАвто, що мабуть того не варте.
Фотография
сервисный инженер
апр. 12 2011 09:45
Не переживай! Купи колпаки и зафиксируй их пластиковыми ремешками, которые используют электрики для фиксации проводки. Ремешки продаются в каждом строительном магазине. Удачи!

Не переживай! Купи колпаки и зафиксируй их пластиковыми ремешками, которые используют электрики для фиксации проводки. Ремешки продаются в каждом строительном магазине. Удачи!

ну дык так и было сделано. точнее 2 колпака были подарены stremliner-ом, и привязаны стяжками. :-) но два без логотипов, а два с шевролетовскими. спустя некоторое время был куплен ещё один комплет, хранится в гараже, с шевролетовскими логотипами. Хотел без логотипов или с ЗАЗ-овскими (чтобы совпадало с шильдиками), но небыло. а искать и покупать в УкрАвто - обломался.

Октябрь 2016

В П В С Ч П С
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
2324252627 28 29
3031     

Последние записи

Последние комментарии

Поиск по блогуРеклама


Реклама


Загрузка...