Перейти к содержимому


Фотография

Фаркопні перепетії )))

Написано catkiev , в Додаткове обладнання 14 Август 2012 · 0 Просмотров

Оце захотілося, називається....

згадав старий жарт
"До-ре-мі-фа-соль-ля-сі, їхав Штепсель на таксі. Тарапунька прицепился и бесплатно прокатился." Не знаю, це з творчості самих Штепселя і Тарапуньки, чи вже народна творчість, але це в пам'яті ще з дитинства.


Оскільки причіп в нас був ще коли небуло машини, і потім всі 12 років, що в нас були жигулі ми їздили в село і по потребі з причепом, після продажу жигулів було вирішено ставити фаркоп. І час "Ч" був вибраний і призначений на перший день відпустки. і ось 1 серпня, їду і забираю фаркоп ось тут і ось такий. Далі з тим фаркопом їду до хлопців на СТО на Печерську. Але встановлення не вдається. продавець не вірить, їду до їхніх установщиків, але й вони не змогли його прикрутити. причину так і не змогли чітко сказати - чи то кузов не такий, чи то фаркоп бракований, бо іншого такого ж не було. після чого міняю його вже на такий, і знову на СТО на Печерську, де вже увечері мені таки його прикрутили. сам процес я не фоткав, не до того було.
був уже вечір, до електриків вже не встигав, і на других день на дачі було вирішено підключити розетку власноруч. що і було зроблено. Щоправда всі з'єднання ще треба буде при нагоді пропаяти, особливо в розетці залудити кінці проводів. бо зараз все "на скуртках", так як паяльник забув удома.
і за два дні, 4-го серпня вирушив в дорогу вже з причепом. фото будуть додані трошки згодом...
Октябрь 2016

В П В С Ч П С
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23 24 2526272829
3031     

Последние записи

Последние комментарии

Поиск по блогуРеклама


Реклама


Загрузка...